Arkadius

 
Schowek06.gif
ARKADIUS czy Arkadiusz
Weremczuk?

Absolwent londyńskiej uczelni St. Martins College of Art and Design. Podyplomowa kolekcja wiosna/lato 2000 była startem w kerunku światowej kariery. Na Londyńskim Tygodniu Mody zawsze przed kolekcją Arkadiusa słychaĆ spekulacje i obawy czym ten Polak nas znów zaskoczy?!

Miał obrany cel i image pokazu, tak by publiczność nieustannie znajdowała się w szoku. Christina Aguilera w kreacjach od Arkadiusa czuje się sexy i elegancko. Dlatego tak często wybiera jego odzież na ważne eventy. Zaś Pink w teledysku "God is a DJ" zaprezentowała się w ekstrawaganckich jeansach projektu Polaka.

Na brak klienteli nie musiał nigdy nażekać. Gdy ma się już ugruntowaną pozycję na rynku modowym, gwiazdy same znajdą drogę do projektanta.
Cała strefa back stage'u to miejsce gdzie artyści (makijażystki, fryzjerzy, krawcowe) szykują się do prawdziwego show. Bo przecież, pokaz mody, choć kilkuminutowy, zawsze porusza. Dla Arka to sens życia, ukoronowanie pracy ostatnich miesięcy, tygodni, dni. Kocha to co robi - to widać. 

Chłopakowi z Parczewa, 11 - tysięcznego miasteczka koło Lublina nie było łatwo. Znajomi nie potrafili lub nie chcieli zaakceptować jego "inności", rodzice również.  Z biegiem lat wszystko się zmieniło.
Inność przejawiała się w nietypowych strojach. Podarte jeansy, naszywki, religijne emblematy zawieszone na bluzach, wszystko to powodowało plotki w Parczewie o dziwactwie Arka.

Rodzice są teraz z niego bardzo dumni. Jako wieczny pracoholik długo pracował na swój sukces. Długo i ciężko.  Zaczyna projektować o dziewiątej rano, a kończy o czwartej nad ranem.

NAJWAŻNIEJSZA RODZINA.

Siostra Aneta - nauczycielka, brat Radosław - rzecznik prasowy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej mieszkają w Polsce. Podziwiają to co wykonuje ich brat i wspierają duchowo ze wszystkich sił. Dzięki czemu Arkadius wierzy w siebie.

Nieposkromiona, odważna, intrygująca - każda kolekcja wg Arka posiada artybuty kobiety młodej, przebojowej i wyzwolonej.
"Edgy" - czyli ostra - ulubione słowo projektanta, określa nim kreację, modelkę, sytuację itp. "Edgy" to styl życia i nieodparta pokusa bycia najlepszym.

Źródło


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Polityka Prywatności