Calvin Klein



 
Od połowy czerwca w wybranych salonach sieci Time Trend klienci mogą nabyć nie tylko wspaniałe zegarki – ale i wyjątkową biżuterię z najnowsze kolekcji Calvin Klein. Indywidualne dopasowanie zegarka czy biżuterii do potrzeb klienta, to podstawa. – Twierdzi Paweł Tatur, specjalista ds. marketingu sieci salonów Time Trend. – Dlatego też od czerwca oprócz unikatowych modeli zegarków zadbaliśmy o to, aby w naszych wybranych salonach można było kupić również biżuterię. Zdecydowaliśmy się na markę Calvin Klein, ponieważ idealnie komponuje się z pozostałymi prestiżowymi markami dostępnymi w salonach Time Trend.

Dobrze dobrane dodatki potrafią z najprostszych ubrań wyczarować niespotykaną kompozycję. Nietuzinkowe połączenie, ciekawa inspiracja - dodatek absolutnie zmienia charakter stroju. Podkreśla urodę kreacji, uzupełnia całą konwencję. - Modą trzeba się bawić. Wtedy widać jak jest nierozerwalnie powiązana z dodatkami, jaka potrafi być wyzywająca i prowokująca. - Twierdził Tomasz Jacyków, stylista podczas wieczoru Prestige Style Night. O wadze dodatków nie trzeba nikogo przekonywać – tak samo jak o znaczeniu marki, której są produktem. - W symbolach, logach znanych projektantów , twórców, wizjonerów widać fragmenty ich osobowości. – Tak twierdził Maciej Zień, znany projektant podczas wieczoru Presie Style Night .- W ich kompozycjach każdy detal jest dopracowany. Prawdziwi twórcy i wizjonerzy musza spędzić bardzo wiele godzin na tym, aby w swojej pracy oddać ducha firmy. To jest bardzo ważne, abyśmy znaleźli logo firmy, markę, z którą będziemy się mogli identyfikować. Prestiżowy dodatek bardzo zmienia samopoczucie. To jest lepsza inwestycja niż np. samochód, bo bardziej podkreśla naszą osobowość, charakter i cały czas mamy go przy sobie. Nie zawsze musimy wyglądać wytwornie i elegancko, ale i tak zawsze możemy podkreślić nasz status, prestiż i pozycję społeczną – właśnie dzięki odpowiednim dodatkom. – dodaje Maciej Zień.
Calvin Klein to wyjątkowa marka. Dynamiczne połączenie dynamicznego piękna. Odzwierciedla nowoczesny styl życia - mieszankę odwagi, energii i pasji życia. W biżuterii tej marki w naturalny sposób przeplatają się światło i kolor, płynne kształty i falujące formy, głębokie emocje i najskrytsze pragnienia. Ta elegancka faktura, powstała z myślą o uzupełnieniu każdego zestawu ubrań. Wszystkie element tej biżuterii wykonane są z niezwykła dbałością o najdrobniejszy szczegół. Precyzja szwajcarskiego wykonania i kreatywność amerykańskiej marki gwarantują ekskluzywne wzornictwo i niezawodność.

Najnowsza linia Waves tej marki jest odbiciem nieustannego lecz spokojnego ruchu prądu oceanicznego. Rytmiczny w projekcie i formie. Linia składa się z naszyjnika, pary wdzięcznych kolczyków w kształcie kropli, zestawu trzech pierścionków, dużej bransolety i zestawu trzech połączonych bransolet, które można nosić razem lub każdą z osobna. Na każdym elemencie znajduje się delikatnie wygrawerowane logo. Bransolety dostępna w trzech rozmiarach, pierścionki dostępne są w pięciu rozmiarach. Minimalna i nowoczesna, ale zarazem zmysłowa, delikatna i eteryczna.

Kolejna unikatowa propozycja marki Calvin Klein to wyjątkowa bransoletka - smukła, męska. sexy. Zmysłowy mariaż formy z oryginalnym wykonaniem. Nowoczesna perspektywa, prostota i naturalność w gestach, dynamika ruchu.
Jej powierzchnia jest gładka i przezroczysta. Połączenie stali szlachetnej i skóry oraz elementów o płynnych więziach i klamry z wygrawerowanym logo to wspaniała kompozycja dla wyjątkowych mężczyzn. Jednym słowem kwestia klasy i osobowości.
Źródło

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Polityka Prywatności