Cropp

15.gifCROPP wprowadza do swojej oferty jeansy, t-shirty oraz bluzy uszyte z organicznej bawełny.

Organiczna bawełna to wysokiej klasy surowiec, który jest wolny od chemikalió stosowanych przy jego produkcji i nawozów używanych do uprawy. CROPP zaskoczy EKOsympatyków jakością, streetwearowym wzorrnictwem i naturalnym surowcem. EKOkolekcja w salonach CROOPPa jest dostępna od połowy września tego roku.

Końcem  lata w sklepach CROPP dostępna będzie specjalna kolekcja jeansów, koszulek 
i bluz wyprodukowanych z organicznej bawełny. Materiał ten produkowany jest w oparciu o metody przyjazne środowisku. Ubrania z kolekcji „CROPP ORGANIC” posiadają Certyfikat Organic, który jest publicznym zapewnieniem, że bawełna była uprawiana i produkowana zgodnie z surowymi procedurami, bez użycia toksycznych chemikaliów.

Ekologii ciąg dalszy, bowiem do farbowania spodni posłużył naturalny barwnik indygo. Jeansy mają nasycone kolory, jednak wymagają  dbałości i odpowiedniej pielęgnacji, o czym informuje specjalna metka z instrukcją użytkowania dołączona do spodni. Na nogawce znajduje się również naklejka, obrazująca naturalne powstanie koloru indygo. Guziki w kolekcji są drewniane, bliskie naturze jak cała linia „CROPP ORGANIC”.

T-shirty z organicznej bawełny posiadają nadruki będące swobodną i radosną interpretacją różnych wartości ekologicznych („Enjoy the Nature”, „Stop killing our friends”, „Pure natural favour”,…), do przygotowania których użyto farb wolnych od toksycznych związków chemicznych, powszechnie stosowanych w przemyśle włókienniczym.

Na koniec niespodzianka, ponieważ każdy kto kupi jeansy CROPP, otrzyma specjalną torbę. Zapraszamy od połowy września tego roku.

Dlaczego warto żyć w stylu EKO:
- Produkty organiczne spełniają surowe standardy. Certyfikat Organic jest publicznym zapewnieniem, że bawełna była uprawiana i produkowana zgodnie z surowymi procedurami.
- Jedzenie organiczne smakuje wspaniale. Dobrze uprawiana gleba produkuje zdrowe rośliny, które są źródłem bogatego pożywienia dla ludzi i zwierząt.
- Organiczna produkcja zmniejsza ryzyko zachorowania na wiele cywilizacyjnych chorób. Wiele pestycydów zostało zarejestrowane na długo przed przeprowadzeniem dokładnych badań i wykryciem powiązania tych pestycydów 
z chorobami.
- Rolnictwo organiczne pozwala zapobiec przedostawaniu się chemikaliów 
do powietrza, gleby i wody.
- Farmy organiczne szanują źródła wody. Wyeliminowanie zanieczyszczenia chemikaliami w połączeniu z odpowiednią uprawą gleby chroni ziemskie zasoby wody.
- Producenci organiczni są liderami w badaniach nad innowacjami. Przetarli drogę
w badaniach nad zredukowaniem stosowania pestycydów w rolnictwie i zminimalizowaniu wpływu rolnictwa na środowisko.
Źródło

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Polityka Prywatności