Lipiec

 
Letnia garderoba wymaga lekkości, swobody i odrobiny nonszalancji w stylu. Nie ma nic gorszego niż nazbyt formalnie lub nadwyraz niechlujnie ubrany mężczyzna. Po co pocić się w trzyczęściowym garniturze lub spędzać wakacje w rozciągniętym podkoszulku i wytartych dżinsach, kiedy sklepy pełne są tak ekscytujących i łatwych do wystylizowania ubrań.

Lipiec jest najlepszym miesiącem na to aby męska garderoba nabrała odrobiny luzu. To czas kiedy można bezkarnie pobawić się modą i choćby na kilka tygodni porzucić tradycyjny garnitur. Odrzucenie formalnego stroju nie oznacza jednak niedbałości w ubiorze. Biała koszula nadal obowiązuje a krawat jest mile widzianym akcentem.

Tego lata warto zainwestować w sweter typu cardigan. Jest on wygodną alternatywą dla krępującej ruchy marnarki i daje niezliczone możliwości stylizacyjne. Cardigan jak i wąskie, dobrze dopasowane dżinsy w kolorze indygo lub bieli to niezastąpiony duet (choć niekoniecznie nierozłączny) w letniej szafie każdego dobrze ubranego mężczyzny.

Swoboda w ubiorze nie oznacza jednak kolorystycznego miszmaszu. Warto zainwestować w ubrania o stonowanej kolorystyce. Biel, granat, szarość i odcienie błękitu sprawdzą się w każdej sytuacji. I na koniec - luz to nie to samo co zakładanie na siebie czegokolwiek, byle było wygodne. Zatem bez sentymentu pozbądźmy się za dużych czy niedopasowanych ubrań. Dobrze skrojone, pokreślające sylwetkę ubrania stanowią kwintesencje tego sezonu i dobrego smaku.
Źródło

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Polityka Prywatności